InterKadra Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej. W ofercie doradztwo personalne, leasing pracowniczy, pośrednictwo pracy oraz oferty pracy za granicą.

InterKadra nominowana w konkursie Jakość Roku 2009

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma InterKadra została nominowana w konkursie JAKOŚĆ ROKU 2009 w kategorii usługa!


Już po raz czwarty redakcja Biznes Raportu, dodatku do Gazety Prawnej wspólnie z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji SA organizuje Ogólnopolski Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach JAKOŚĆ ROKU 2009. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Udział w programie to zarazem doskonała okazja, aby wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Laureatów IV edycji poznamy w grudniu 2009 roku.


Udział w programie potwierdziło Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, najstarsza polska jednostka badawcza zajmująca się jakością. Gwarantuje to wysoki poziom i profesjonalną ocenę uczestników.


Program skierowany jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Podstawowym kryterium wyboru będzie podejście firmy do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydować będą m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności np. HACCP, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa. Szansę na tytuł mają również te firmy, które mimo że nie posiadają certyfikatów to jednak swoim zaangażowaniem w promocję wysokich standardów pracy gwarantują utrzymanie najwyższego poziomu jakości.


Tytuł JAKOŚĆ ROKU 2009 będzie przyznawany w trzech kategoriach: produkt, usługa oraz innowacja.